Wkuwamy C – Majsterkuj razem ze mną.

Po wielkim sukcesie na portalu Polak potrafi , długo wyczekiwana 3 książka Mirosława Kardasia już jest dostępna.  To dzieło przez nas nazywane Yellow Book trafiło też i w moje ręce …

Kolejny raz Mirek zaprasza na wspólną zabawę z językiem C, tym razem jednak na ostro i bez ogródek będzie się działo … oj będzie ….

Z wiodących tematów opasłego w twardej oprawie pachnącego farbą drukarską dzieła postawimy na nogi :

  • Wyświetlacz matrycowy 8×32
  • Okiełznamy Pamięć Flash w mikrokontrolerach AVR  i użyjemy jej jako EEPROM
  • Zadręczymy na śmierć modem GSM FIBOCOM

Poza samą prawie 500 stronicową księgą , otrzymacie yellow_pena na którym aż się roi od dodatków i przykładów i filmów , zaiste zacny to kąsek dla amatorów programowania w C nie tylko mikrokontrolerów AVR , ale i innych ….  To jak zawsze w wykonaniu Mirka wielka dawka wiedzy i inspiracji.

Spis treści możecie zobaczyć na stronie wydawnictwa: http://www.atnel.pl/wkuwamy-c-majsterkuj.html

Dlatego też nie zdradzam szczegółów … a polecam każdemu …

kto chce się czegoś nauczyć , wzbogacić obecny poziom , zdobyć nowe doświadczenia i wykonać szereg ciekawych urządzeń opartych o matryce LED czy GSM.

Tej jak i poprzednich pozycji nie powinno zabraknąć w domowej bibliotece amatora programowania różnych mikrokontrolerów w języku C.

Miłego czytania …

2 myśli w temacie “Wkuwamy C – Majsterkuj razem ze mną.

  1. Skąd ten człowiek bierze czas na tyle aktywności to ja do tej pory nie wiem;)
    Ale do jego książek nie jestem przekonany. Miałem dwie pierwsze i jednak przeszedłem na stronę Francuza. Pan Kardaś, mimo może dobrych pomysłów, strasznie leje wodę; jeśli sięgam po powieści, to jednak innych autorów. Ale nie ma się co dziwić – po filmach na YT, postach i blogu widać, że straszny z niego gaduła:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.