SunMAG3 – zwiastun ?

MAg3-1

Już niedługo mam nadzieję, że tuż po 1 listopada  pojawi się demo SunMAG3  w którym znajdzie się wiele nowych rzeczy względem SM2 wśród, których znajdziecie ….

 • Interfejs graficzny WPF
 • Tworzenie bazy dynamiczne
 • Bazy sieciowe
 • Obsługa czytników kodów paskowych
 • Drukowanie Etykiet
 • Przygotowanie zamówień (FARNEL)

i wiele wiele innych ciekawych rzeczy i dodatków, które wspomogą nie tylko magazynowanie podzespołów elektronicznych, ale też pracę z projektami.

Program będzie umożliwiał importowanie pliku BOM z popularnego EAGLE i automatyczną rezerwację podzespołów z bazy istniejących oraz przygotowanie wydruku zamówienia brakujących.

image6

Podczas pracy na bazie danych zdalnej np umieszczonej na serwerze bazie SQL czy to lokalnym czy też zdalnym w sieci LAN lub Internet np:

azure

będzie możliwa praca kilku stanowisk jednocześnie.

Teching

Program będzie też w wersji mobilnej dostępnej na TABLETY i SMARTFONY z systemem Windows8. Będzie też dostępna wersja OnLine programu działająca po stronie serwera jako strona sieci WEB.

database-access-standard-in-silverlight

Tymczasem nie zdradzam wyglądu aplikacji, ale będzie bardziej intuicyjna niż teraz i bardziej dostępna dzięki technologi SilverLight.

microsoft_silverlight

Mam nadzieję, że się wa spodoba takie rozwiązanie.

6 myśli w temacie “SunMAG3 – zwiastun ?

 1. Widzę że się kroi potężne narzędzie :) Czy wersja pełna będzie na podobnych zasadach jak przy wersji 2 ?? Może też napiszesz jakie czytniki paskowe będą obsługiwane i czy drukowanie etykiet będzie przypisane do jakiejś konkretnej etykieciarki czy dowolnie ??

  • Zobaczymy, może nie będzie publikowana wersja 3 z racji znikomego zainteresowania programem , podobnie jak i resztą wpisów na stronie. Rozważam zatem pozostawienie kopi materiałów i zaprzestanie publikacji. choć chciałem jeszcze wiele rzeczy pokazać i opisać, niemniej czasu mało a chęci nie przybywa, ale będę pisał dalej bo w sumie lubię pokazywać coś ciekawego :)

 2. No i jest to co mi się bardzo podoba czyli baza danych na serwerze :) Ile razy zastanawiałem się czy jakiś element mam w domu. Mam nadzieję że apka powstanie :)

 3. Trochę jednak będzie opóźnienia … gdyż natłok innych zajęć mam i nie wyrabiam się czasowo , ale chyba warto będzie poczekać :) dodatkowo niestety , ale znów zostanie zmieniony system licencji :( ale o tym będzie informacja na G+

Możliwość komentowania jest wyłączona.