Live Deep Learning – odcinek pilotażowy

Dziękuję wszystkim za udział w pilotażowym odcinku,  cieszę się, że znalazło się kilku chętnych, i przepraszam za prowadzenie w terenie, ale przynajmniej widzieliście kraba w  akcji :)  Następny odcinek postaram się zrobić już w warunkach normalnych za 2 tygodnie. Przepraszam że informacja poszła tylko na Twiterze i w sumie 20 minut przed nadaniem.

 

4 myśli w temacie “Live Deep Learning – odcinek pilotażowy

  1. Doskonały wybór miejsca. Przydałby Ci się gimbal. Krab śmiesznie chodzi powoli ale nie spodziewałem się, że tak szybki jest skubany. Napiszesz coś więcej o tej lokalizacji ?

    • Nic wielkiego, stara fabryka bomb poniemiecka, a właściwie tylko pozostałości po niej. Natomiast ten pas który pokazywałem to pozostałości po stanowisku ogniowym z I wojny światowej. Szkoda że krab się niestety trochę zepsuł – padło jedno servo , no ale miał trudny teren :)

  2. Очень удачный дизайн с использованием Kendryte K210, продолжите ли вы описание робота, как вы узнаете аномалии под землей? Какой тип сенсора вы построили GPR самостоятельно?

    • Спасибо за признание, да я продолжу описание создания робота по серии видеороликов и описания на форуме или на сайте. Гео радар я опишу, как строить датчики также, если есть такой интерес :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.