Koniec sunduino ??

404

Nie wiem jak to napisać , ale wygląda na to, że jednak strona ta przestanie istnieć , no nie tak od razu , ale przestaną się pojawiać na razie jakiekolwiek wpisy….

Albowiem wyczerpałem miejsce na hostingu i zaczyna być nie ciekawie … chyba za wiele wam chciałem przekazać , ale niestety wyszło jak wyszło…  na razie jednak ta strona musi pozostać na free hostingu, gdyż poza satysfakcją — zresztą coraz mniejszą … nie ma z niej żadnego pożytku  ….

Dostawca hostingu zapowiedział już zawieszenie konta w związku z przekroczeniem limitu miejsca o 12% dlatego informuję was o możliwości zniknięcia strony … Za kłopoty przepraszam , ale nie zamierzone niestety …

 

Miłego internetowania… bez sunduino…..

4 myśli w temacie “Koniec sunduino ??

  1. Sun, zgłoś się do mnie na PW na forum atnela, wykombinuję Ci miejsce na innym hostingu :)

  2. Czytałem tego bloga jako anonimowy czytelnik ale po tej informacji musiałem założyć konto :) Jeśli potrzeba wsparcia finansowego do przedłużenia hostingu możesz liczyć na moja pomoc, bo szkoda był było utracić takie kompendium wiedzy.

  3. chyba znalazłem coś w miarę na sunduino, zobaczymy na razie strona działa a w między czasie zajmę się przenosinami. Niemniej dziękuję za pomoc :)

  4. Nie wyobrażam sobie aby tak wszystko znikneło. Liczę że jednak nowy host będzie działał już niedługo. Trzymam kciuki za powodzenie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.