European Robot Challange Opole 2017 — Wspomnienia

13 maja odbyły się walki robotów w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu. Jest to rozwinięcie fajnej imprezy jaką był Opolski Festiwal Robotów, który odbywał się w poprzednich latach.   Jak co roku tam byłem i  ….

jak zawsze impreza była bardzo udana i świetna, Tym razem było więcej przestrzeni oraz wiele świetnych konstrukcji.  Duża dawka emocji podczas walk Sumo jak też i wyścigów Linefollowerów .  

całość uzupełniali goście specjalni z fabryki robotów :

Terminator przy wejściu pilnował porządku bacznie obserwując zawodników i odwiedzających.

Najwięcej ciekawych konstrukcji można było spotkać na stanowiskach gdzie grasowały twory chorych umysłów konstruktorów wszelakiej maści, radujące oko kreatywne stwory z niedocenianej konkurencji FreeStyle.

Oto kilka fotek najciekawszych moim zdaniem konstrukcji:

Na naszym stanowisku jak zawsze czas był spędzany na rozmowach i ostatnich szlifach.  Jak zawsze też impreza została spędzona w towarzystwie kol. Blue17. Można powiedzieć że to już nasza tradycja :)

A tu widok na nasze roboty , które również cieszyły się zainteresowaniem ,

i choć nie obyło się bez problemów technicznych (w odpowiednim momencie) , które prawie pogrzebały nasze szanse w konkursie – jednak z uśmiechem na twarzy powiem wam, że nie to najważniejsze … najważniejsza była zabawa , a ta były bardzo udana ….

Fotki uzupełnię jak dotrą od kol. Blue17 :)

Tymczasem:

Do kolejnego spot\kania za rok….

Więcej fotek i reportarze: